درباره نقش لوتوس پارسیان

درباره نقش لوتوس پارسیان باید گفت که ما گروهی از علاقمندان به سفر و جهانگردی هستیم که با هدف ارائه همه خدمات در زمینه سفر و تور ، قصد داریم تا تجربه‌ای آسان و لذت‌بخش از سفر را به مسافران گرامی هدیه دهیم. ما در نقش لوتوس پارسیان همواره در تلاشیم که کیفیت و خدماتی ارزنده و مناسب جهانگردان و ماجراجویان ایرانی ارائه داده و اعتماد همراهانمان را سرچشمه پیشرفت و پشتیبان چشم‌اندازمان قرار دهیم.

اهداف نقش لوتوس پارسیان

گفتنی است که با بالا رفتن روز به روز قیمت‌ها و نوسانات بازار ارزی، برنامه ریزی و تدارک دیدن یک سفر بی‌نقص کار آسانی نخواهد بود. اگر اهل سفر و گشت و گذار باشید، مطمئا می‌دانید که منظور ما از تدارکات چیست. در ادامه، به نکاتی اشاره خواهیم کرد که نقش لوتوس پارسیان با برنامه‌ریزی دقیق، منظم و با آینده‌نگری، مسیر  سفر را برای شما بسیار هموار ساخته است:

  • انجام صفر تا صد مراحل دریافت ویزا بدون نیاز به حضور دائمی مسافر در مراکز اداری
  • دریافت اقامت در بهترین هتل‌های کشور مقصد با بهترین هزینه‌ها
  • حمل و نقل امن در مسیرهایی که برای مسافران ناآشنا بوده و تامین امنیت مسافران برای داشتن تجربه‌ای بهتر از سفر
  • در اختیار قرار دادن تورلیدر دقیق، منظم و کاربلد
  • زمان‌بندی درست برای استفاده حداکثری از امکانات و زیبایی‌های مقصد
  • ارائه برنامه منعطف، برای جلوگیری از بی‌نظمی ناشی از رخ دادن حوادث پیش‌بینی نشده‌ای که ممکن است در طول سفر رخ دهد
  • استفاده حداکثری از زمان محدود سفر
  • رزرو بهترین و باکیفیت‌ترین پروازها از بهترین ایرلاین‌های دنیا برای حفظ آرامش و امنیت مسافران

چه کشورهایی را انتخاب کردیم؟

با این که سفر کردن و انتخاب کشور مقصد برای سفر سلیقه‌ای است اما ما در نقش لوتوس پارسیان، قصد داریم تا شما را به مقاصدی راهنمایی کنیم که جاذبه‌های بی‌کرانشان زبانزد مردم دنیا است. احتمالا می‌پرسید این نقاط کجا هستند؟ برای پاسخ به این سوال، به 5 کشور  زیبای سوئیس، یونان، ایتالیا، ژاپن و فرانسه اشاره می‌کنیم که قصد داریم تجربه یک سفر معمولی به این کشورها را برای شما، به یک سفر رویایی و فراموش نشدنی تغییر دهیم.

چرا نقش لوتوس پارسیان؟

جواب این سوال ساده است! در نقش لوتوس پارسیان، ما می‌خواهیم که راحتی و آرامش را در سفر به شما هدیه دهیم.  در جایگاه یک تیم نوپا، پتانسیل ارائه خدمات ارزنده به مسافران را در خود می‌بینیم و با اعتماد شما، اعتبار خود را ابتدا در نزد خود تیم و سپس در نزد تمامی علاقمندان به جهانگردی در سراسر ایران؛ افزایش می‌دهیم.

با ما در تماس باشید!